Super Bowli rekvisiitpanuste ja muude lõbusate jalgpalliennustusmängude kiirjuhend

Neile teist, kes mõtlevad, millal toimus digitaalsete kihlvedude suur muutus, siis ei, te pole veel elanud kivi all . Paljudes osariikides legaliseeriti veebikihlveod esimest korda 2024. aastal ja paljud teised võeti pardale varem.

Sisu

Aga kui Vihased linnud söönud mitu kuud oma elust või tunnete end lihtsalt üldiselt ebamugavas mõttes tõelisest, Jumalale ausast hasartmängust, ärge kunagi kartke, sest on olemas palju lõbu selle aasta Super Bowli peol teie, pere ja sõprade vahel. Põnevus on käegakatsutav ja meie panuste juhend tõstab panuseid.

Superkaussi vaatamine televiisorist.

Super Bowli ennustused

Pakkumise panused (tuntud ka kui kõrvalpanus) on sõprade ja pere seas läbi aegade austatud traditsioon ning need on lihtne (ja sageli madalate panustega) viis veidi rohkem nahka panna. mängus . Võti on leida midagi, millel pole otsest mõju mängu tulemusele, ja seejärel leida keegi, kes on valmis võtma vastupidist.

Hoidke panused väikesed. Mõelge sellele kui kasiino kvartali teenindusaegadele. Võitmise korral ei teeni te palju, kuid kaotamise korral ei pea te nutma. Numbriline väärtus peaks ulatuma dollarist kuni umbes 10 piirini.

Üle/alla

Jah, see võib kuuluda rekvisiitpanuste kategooriasse, kuid selle stiil jookseb mängu sees ja ilma selleta. Määrake konkreetne arv – näiteks reklaamide arv, mida esitatakse enne, kui mõni farmaatsia lisand ilmub. Lisage sellele arvule pool tagamaks, et loosi ei toimu ('kolm koma-viie reklaamid'). Üks teie grupis olev inimene võtab 'üle' või panustab, et tegelik summa ületab selle numbri, ja teine ​​võtab alla. Sain aru?

Mängusiseseks valimiseks valige läbitud söötude või söötude arv ja järgige samu reegleid. Nagu varem mainitud, saab need integreerida ka panustesse suuremate väljamaksete või teise osapoole kõrvaltegevuse jaoks.

Ruudud

Kas kogu see jalgpallikeskne kõnepruuk on teile seni üle jõu käinud? Kas te ei tea touchdowni? Siis on ruudud sinu mäng! Seda on lihtne seadistada ja see nõuab null teadmist hooaja reeglimuudatuste kohta. Kõik, mida vajate, on pliiats, paberileht (kõik jagate ühte tükki) ja joonlaud, et joonistada 10x10 ruudustik numbritega ühel küljel ja ülaosas. Või lihtsalt laadige alla veebimall.

Pange oma nimi ühte ruutudest ja jätke see ringi, kuni kõigil on üks ruut. Nüüd pühkige oma kohtingurakenduses paar korda paremale, sööge kanatiibu ja vaadake uuesti sisse, kui veerand, poolaeg, kolmas veerand ja mängu lõpp on lõppenud, salvestades tulemused. Sel ajal on enim skoori saanud võistkond laua pool, väiksema skoori saanud võistkond on tipus.

Võtke enim skoori saanud meeskonna skoori viimane number ja liikuge edasi, kuni leiate madalaima skoori teinud meeskonna viimase numbri veeru. Kui see on teie väljak, võidate! Kui ei, on keegi teine ​​võitnud. Mängu ilu seisneb selles, et võiduvõimalusi on neli.

Kõik maksavad panka enne numbrite valimist ja seejärel teenib iga veerandi võitja viiendiku pangast. Neljanda veerandi ja seega ka mängu võitja saab tavaliselt kaks viiendikku.

Lõpetuseks veel viimane nõuanne: vältige kahekesi. (Usalda meid.)

Võtke arvesse Jamie Foxxi nõuannet: olge kõhuga. MGM, FanDuel ja MyBookie on vaid mõned võrguhasartmänguvõimalused, kuid nagu kasiinod ise, on need kõik järelevalve ja reguleerimise tõttu suhteliselt turvalised. Kui olete sisse saanud, pakutakse teile igasuguseid võimalusi, mis on alati eelis. Lõbutsege, seadke piir ja teadke, millal lahkuda. Ja millal veel kiiremini ära joosta.